Hakkımızda

NTS ÇANTA kendi ve sizin isteklerine göre modellerini tasarlayarak imalat yapmaktayız.Çanta sektörünün genç ve öncü firmalarından olan NTS ÇANTA da sizde şirketinize uygun çantalar bulabilirsiniz.Çanta üretimi sektörüne kazandırdığımız yenilikler sayesinde büyük bir gelişime imza atmaktayız.Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek modaya uygun kaliteli çantalar üretmekteyiz.Bu nedenle NTS ÇANTA çanta üreticileri arasında güçlü,güvenilir bir konuma sahiptir.Üretimini yaptığımız çantalar,Sırt Çantaları,Okul Çantaları,Laptop ve Evrak Çantaları,Makyaj Çantaları,Seyahat Çantaları,Plaj Çantaları,Promosyon ve Özel Tasarım Çanta ürünleri gibi oldukça geniş çanta çeşitlerine ve pazarlama ağına sahiptir.Farlı zevklere ,farklı duygulara ve farklı sektörlere her ihtiyaca uygun hem yurtiçi hem yurtdışına yılların tecrübesini ve enerjimizi koyarak kalitemizle 3 katlı üretim alanımızda çanta imalatı yapıyoruz.Özel tasarımlarımızla sizleride referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.
Sedex Nedir?
 

Sedex, küresel tedarik zincirinde üyelerinin faaliyetlerini kolaylaştıran küresel bir organizasyondur. Küresel tedarik zincirinde, sorumlu ve etik iş uygulamaları ve iyileştirme süreçleri geliştiren ve kar amacı gütmeyen Sedex, tedarik zincirinde yer alan firmaların etik ticaret konusunda gelişmelerini hedeflemektedir.

Sedex yaklaşımı, alıcıların ve tedarikçi firmaların veri paylaşımında ve alışverişinde, sosyal ve çevresel riskleri daha iyi yönetmelerine ve sorumlu kaynakla doğru ve olumlu şekilde kullanmalarına destek olmaktadır.

Bu amaçla firmaların tedarik zincirindeki riskleri haritalandırmasına ve yönetmesine yardımcı olmak için bir takım araçlar ve rehberlik hizmetleri sağlamakta ve eğitimler vermektedir.

Bugün 150’nin üzerinde ülkede, gıda, tarım, finansal hizmetler, giyim ve konfeksiyon, paketleme ve kimyasallar dahil olmak üzere 40’a yakın sektörde, 50 binden fazla işletme Sedex üyesidir.

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.